Sardynia w październiku 2018 r. – OFERTA

Przed wami oferta nr. 3 – Sardynia w Październiku 2018 r. Idealna dla wszystkich którzy wolą ciepło a nie upał, dla miłośników zwiedzania i wypoczywania bez tłumów, a przede wszystkim dla tych, którzy za wszelką cenę chcą przedłużyć sobie lato!

Termin:

3-17 października 2018 r.
Przeloty na pokładzie linii Ryanair z podwarszawskiego Modlina, do pięknego Cagliari na południu Sardynii.
Cena: 290 złotych w 2 strony, od osoby.

Bilety zarezerwujecie klikając na poniższe zdjęcie:

Sardynia w październiku oferta bilety

Cagliari to wspaniała miejscowość z włoską duszą i rajskimi plażami. Tuż obok miasta rozciąga się znana na całym świecie plaża Poetto. Jeśli nie lubimy siedzieć w jednym miejscu zbyt długo to wyspa daje ogromne możliwości. Wynajmując samochód możemy wybrać się na wycieczkę do starego i klimatycznego Alghero albo uciekać na wschód w poszukiwaniu bajecznych plaż aż do położonej o ponad 250 km na północ Olbii. Sardynia to wyspa duża i zróżnicowana. Na pewno nie będziecie się na niej nudzić.

Samochód możecie wynająć na cały pobyt lub po kilku dniach błogiego lenistwa wybrać się na tygodniowe zwiedzanie. Przy samodzielnych wyjazdach najwspanialsza jest właśnie wolność i niezależność.

Samochód zarezerwujemy TUTAJ
Za wynajęcie samochodu na tydzień zapłacimy już od 250 złotych.

Noclegi:

Pierwsza proponowana przeze mnie opcja to położony nieopodal wspaniałej plaży Poetto, w pełni wyposażony apartament z kuchnią, dużą sypialnią i przestronną częścią wspólną. Za tygodniowy pobyt w tym miejscu zapłacimy 1255 złotych. Rezerwacji dokonamy klikając w poniższe zdjęcie:

Sardynia w październiku 2018 oferta nocleg Cagliari

Jeśli będziecie chcieli odpoczywać w otoczeniu turkusowych plaż w okolicach Olbii to bez problemu znajdziecie tam piękny apartament. Poniżej przykładowa oferta – według mnie godna uwagi ze względu na świetne opinie, idealną lokalizację, włoski klimat i dobrą cenę. Cena za tygodniowy pobyt to 1255 złotych.

Rezerwacji dokonacie klikając w zdjęcie:

Sardynia w październiku 2018 oferta nocleg Olbia

3 propozycja noclegu to zjawiskowe Alghero i apartament tuż przy plaży z pięknym widokiem. Za tydzień pobytu w tej części wyspy zapłacimy 1830 złotych. Zarezerwujemy z linka ukrytego w zdjęciu:

Sardynia w październiku 2018 oferta nocleg Alghero

Sardynia w październiku 2018 r.- pogoda:

W październiku, zwłaszcza w pierwszej połowie możemy liczyć na typowo wakacyjny klimat. Słońce praży ale jest przyjemnie i temperatura oscyluje między 24-27 stopni w cieniu. Woda, rozgrzana po długich, letnich miesiącach cały czas ma temperaturę około 21 stopni. Dokładną pogodę w terminie wyjazdu sprawdzicie TUTAJ

Jeśli szukacie ofert na sezon wakacyjny to zajrzyjcie TUTAJ

Dodaj komentarz