W czerwcu do Legolandu Billund

W czerwcu do Legolandu – OFERTA

W zeszłym roku proponowałam wam kilka ofert do Legolandu. Dzisiaj kolejny raz spróbuję was zachęcić do odwiedzenia tego niezwykłego miejsca w Danii. Tym razem oferta jest świetna, bo wybierzecie się w czerwcu do Legolandu w duńskiej miejscowości Billund w znakomitej cenie.

W czerwcu do Legolandu polecimy najtaniej z Poznania.

Bilety w dwie strony, z 2 bagażami podręcznymi mają wspaniałą cenę: 38 złotych od osoby!!

Daty: 21-24 czerwca 2018 r.
Poznań – Billund – Poznań na pokładzie linii lotniczych Ryanair.
Cena: 38 złotych od osoby
Bilety zarezerwujecie TUTAJ

Noclegi:

Nasze miejsce noclegowe jest w świetnej cenie ale jest oddalone od Legolandu o kilkanaście kilometrów. Plusem jest bardzo niska cena, fajne warunki mieszkania i znakomita lokalizacja jeśli chcielibyśmy wybrać się nie tylko do świata Lego. W pobliżu znajdziemy 2 piękne jeziora: Norup i Farun oraz ciekawie i warte odwiedzenia miasto Vejle.
Kierując się najlepszą relacją jakości do ceny proponuję wam fajny domek kampingowi w Jelling – 12 km od Legolandu. W domku są 4 spore łóżka, łazienka i kuchnia, a na terenie zadbanego ośrodka znajdziemy zarówno odkryty basen jak i bezpłatny parking.
Nocleg zarezerwujecie TUTAJ

Jellind w czerwcu do Legolandu noclegi
Zdjęcie ze strony www.booking.pl

Samochód w Danii – ceny

Chociaż Dania uchodzi za kraj dość drogi to przy odrobinie sprytu możemy kilka dni przeżyć w wersji budżetowej.
Pomoże nam w tym wyszukiwarka i porównywarka w jednym Kayak, w której znalazłam dla was samochód z wypożyczalni Europcar za jedyne 330 złotych za 3 dni.
Samochód możecie zarezerwować TUTAJ
Dopłacając około 100 złotych, możecie dokupić pełne ubezpieczenie.

W czerwcu do Legolandu dzieci wchodzą za free…

…I nie tylko w czerwcu. Dzięki kuponom zamieszczonym w świetnym skądinąd portalu Dziecko w podróży, na każdego dorosłego kupującego bilety wstępu przypada darmowy bilet dla dziecka. Bilety dla dorosłych kupicie TUTAJ

Porady praktyczne:

Wyjeżdżając na tak krótko koniecznie zabierzcie ze sobą małe opakowania kosmetyków, niewielki zapas ubrań, a cieplejsze rzeczy miejcie na sobie. Pozwoli wam to zaoszczędzić na bagażu rejestrowanym i jeszcze zostanie sporo miejsca na jedzenie i przekąski, które w Polsce są znacznie tańsze niż w Danii.

Dodaj komentarz