Wenecja w sierpniu oferta widok z mostu piękne miasto

Wenecja w sierpniu 2018 – OFERTA

Moje nowe, tygodniowe wyzwanie: „codziennie nowa oferta wyjazdowa” zacznę od kierunku, który skradł moje serce w zeszłym roku. Całą rodziną wybraliśmy się na majówkę w okolice Wenecji. Wyjazd przerósł nasze oczekiwania, a moje wcześniejsze wyobrażenia o kampingu były mówiąc delikatnie nieco przestarzałe. Zapraszam dzisiaj po świetną i niedrogą ofertę w szczycie sezonu: Wenecja w sierpniu na własną rękę.

Termin:

20-27 sierpnia 2018 r.

Bilety zarezerwujecie z poniższego linku. Cena za bilet od osoby to 219,22 złote. Do ceny musimy doliczyć bagaż rejestrowany, jeśli jest nam potrzebny (148 złotych za 20 kg bagaż za całą podróż) i koszt wniesienia na pokład samolotu bagażu podręcznego (25 złotych) jeśli nam na tym zależy.

Wenecja w sierpniu oferta bilety ryanair

Samochód:

Lotnisko Treviso oddalone jest od wybrzeża o kilkadziesiąt minut jazdy. Warto dla własnej wygody wypożyczyć na miejscu samochód. Odbierzemy go prosto z lotniska, z hali głównej. Za tygodniowe wypożyczenie ze znanej wypożyczalni EUROPCAR, za fajny, wakacyjny samochód Smart Forfour zapłacimy 140 dolarów. Zarezerwujemy TUTAJ

Wenecja w sierpniu oferta wynajem samochodu

Pamiętajcie o sprawdzeniu i dopasowaniu godziny odbioru samochodu, do godziny przylotu. Obejrzyjcie samochód z pracownikiem wypożyczalni i spiszcie protokół ewentualnych uszkodzeń!

Noclegi:

Wenecja w sierpniu i cała jej okolica jest dość oblegana i droga. Przy odrobinie zaangażowania można jednak znaleźć ciekawe i niedrogie noclegi nieco dalej od adriatyckiej plaży. Na dzisiaj wybrałam oczywiście kamping z basenem w świetnej cenie i znakomicie oceniany w miejscowości Marghera.
Kamping to świetna baza wypadowa do Wenecji. Z ośrodka dostaniemy się tam shuttle busem w cenie 5 euro.

Za tygodniowy pobyt w 2-osobowym pokoju typu superior zapłacicie 1226 złotych ze zniżką z poniższego linka:

(W Po kliknięciu w poniższy link, w panelu wyszukiwania wpisz daty i nazwę)

Camping Village Jolly

Wenecja w sierpniu oferta basen na kampingu

Wenecja w sierpniu oferta noclegi na kempingu

Atrakcje w okolicy:

Riwiera adriatycka to świetne miejsce na relaks. Jeśli nie zależy wam jedynie na leżeniu na plaży to Wenecja zda egzamin. Samo miasto jak i okoliczne wyspy, wspaniałe adriatyckie szerokie plaże, znakomita kuchnia i bliskość Słoweńskiej granicy gwarantuje wspaniałe wakacje.

Oprócz zwiedzania Wenecji, Murano i Burano, o których dużo pisałam TUTAJ możemy pokusić się o wycieczkę do okazałego miasta portowego Triestu lub odwiedzić przepiękny Koper, Piran i Portoroż położone w Słowenii.

Podpowiedź:

Daty wyjazdu możemy modyfikować. Jeśli Wenecja w sierpniu wydaje wam się zbyt gorąca to bilety możemy kupić na inne daty we wrześniu. Możemy liczyć wtedy na znacznie niższe ceny, mniejszą ilość turystów oraz nieco niższe temperatury.

 

Dodaj komentarz