Burgas jesienią plaża

Burgas jesienią – wakacje z przyjaciółmi

Dzisiaj mam dla was ofertę do Burgas jesienią. Bułgarię proponowałam wam już kilka razy zarówno na krótki wypad jak i na prawdziwe wakacje. Tym razem mam ofertę dla grupy przyjaciół chcących spędzić razem słoneczny, październikowy tydzień.

Oprócz braku tłumów i całkiem ładnej pogody możecie liczyć na bardzo budżetowy wyjazd – to jedna z tańszych ofert jakie pojawiły się na blogu. Pozostałych ofert szukajcie TUTAJ

Termin:

4-11 października 2018 r.

Za najniższe ceny przelotów jak zwykle odpowiada Ryanair. Z podwarszawskiego Modlina polecimy do Burgas za 177,26 złotych z bagażem podręcznym. Za bagaż rejestrowany będziemy musieli dopłacić.

Bilety zarezerwujecie klikając w zdjęcie:

Burgas jesienią bilety ryanair

Dojazd z lotniska:

Przylatując późnym wieczorem musimy w koszty budżetu wyjazdowego wkalkulować koszt dojazdu z lotniska taksówką.  Jeśli wybieramy się większą grupą możemy wcześniej zamówić mini vana, który pomieści do 8 osób. Jeśli jednak cenicie sobie niezależność możecie po prostu wziąć taksówkę. Koszt nie będzie oszałamiający i według kalkulatora nie powinien przekroczyć 30 złotych.

Noclegi:

Mam dzisiaj dla was fantastyczny apartament w centrum Burgas. Pomieści dwie duże rodziny i pozwoli na swobodny relaks dzięki ogromnej części wspólnej. Mieszkanie ma 130 metrów kwadratowych i jest dwupoziomowe. Za tygodniowy pobyt zapłacimy 1350 złotych za całość czyli 675 złotych od rodziny 😉

Rezerwacji dokonacie z linka polecającego tutaj: WWW.BOOKING.PL wpisując w wyszukiwarce nazwę Apartment Zenit i interesujące nas daty.

Burgas jesienią nocleg apartamenty

Ceny w Bułgarii:

Bułgaria na szczęście cenowo cały czas odbiega od zachodniej europy co niezwykle cieszy. Bliżej jej do rozsądku Bośni niż przewartościowanej Chorwacji. Apartament jest w pełni wyposażony i przystosowany do samodzielnego przygotowywania potraw więc jeśli uznamy knajpianie życie za zbyt wystawne, wystarczy zrobić zakupy i ugotować coś we własnym zakresie.

Temperatury w Burgas jesienią:

Według długoterminowej prognozy w Burgas jesienią temperatury oscylują w granicach 20-23 stopni. Co dla wielu ważne powinno być słonecznie. Jeśli chcecie na bieżąco śledzić zmiany w prognozach polecam zajrzeć TUTAJ

Podsumowanie:

Oferty do Burgas pojawiają się na moim blogu dość często. Czemu? Bo Bułgaria oferuje świetny standard w relacji do ceny. Nie musimy się też tam martwić o ceny w restauracjach i przyjeżdżając poza sezonem w pakiecie otrzymamy względny spokój od tłumów.

Jeśli chcecie zobaczyć poprzednie oferty, które przygotowywałam do Burgas to zajrzyjcie TUTAJ

Dodaj komentarz