egipt na ferie widoki

Egipt na ferie zimowe 2020r. – OFERTA

Jeśli Sycylia nie jest dla was wystarczająco ciepła albo byliście i szukacie czegoś innego to zapraszam do Egiptu w terminie 11-18 lutego 2020. Co wy na to?

Nie będzie to jednak oferta z biura podróży! Proponuję coś zupełnie innego – zapraszam!

Przeloty:

Polecimy bezpośrednio z Warszawy do Eilatu w Izraelu w terminie 11-18 lutego 2020 r. Cena dla wszystkich to 338 PLN za przelot od osoby, w 2 strony. Jeśli macie kartę zniżkową WIZZAIR to zapłacicie za bilety o 80 złotych od osoby mniej. Zarezerwujecie TUTAJ

Egipt na ferie – dojazd do Taby:

Jeśli chcecie od razu ruszyć w drogę do swojego hotelu w egipskiej Tabie to wystarczy, że po wyjściu z lotniska wsiądziecie w autobus i w 30 minut dowiezie was on do granicy. Tam po przejściu niezbędnych formalności będziecie się mogli cieszyć egipskim słońcem.

Noclegi:

Jeśli chcecie uniknąć konieczności płacenia za wjazd i wyjazd z Egiptu wystarczy, że zarezerwujecie poniższy hotel i pozostaniecie podczas pobytu w okolicy. Gdybyście zdecydowali się jednak wybrać na wycieczkę w głąb Egiptu musicie liczyć się z opłatami rzędu 200 złotych od osoby.

Movenpick Taba Resort & Spa przy pięknej plaży, kompleksem basenów i wspaniałymi widokami to koszt 2120 złotych za tydzień, za pokój ze śniadaniem.

Egipt na ferie oferta hotel

Jeśli zdecydujecie się spędzić połowę pobytu po izraelskiej stronie w Eilacie to znajdziecie tam sporo dogodnych cenowo apartamentów. W poszukiwaniu noclegów pomoże wam mój wpis o tym jak szukać tanich noclegów TUTAJ

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz