Ferie zimowe w Jordanii pustynia

Ferie zimowe 2019 r. w Jordanii – OFERTA

Po długiej ofertowej przerwie wracamy z piękną ofertą na ferie zimowe w Jordanii.

Bezpośrednie przeloty Ryanairem z Modlina, wygodne noclegi i niezwykłe miejsca, którymi Jordania kusi turystów. To wszystko w dzisiejszym wpisie – zapraszam!

Czy ferie zimowe w Jordanii to dobry pomysł? Myślę, że znakomity. Wspaniałe jedzenie, znacznie niższe niż w Izraelu ceny, znacznie mniej zadeptane zabytki (może z wyjątkiem popularnej Petry) i idealna pogoda ze średnią temperaturą 24 stopni. Czy można chcieć czegoś więcej gdy w Polsce mróz? 🙂

Termin:

25 stycznia – 4/8 lutego 2019 r.
Bilety: 487,56 złotych za osobę dorosłą z podwójnym bagażem podręcznym.
Przewoźnik: Ryanair
Miejsce wylotu: lotnisko w Modlinie

Bilety zarezerwujemy samodzielnie na stronie internetowej RYANAIR

Noclegi:

Przyjemny hotel w centrum miasta ze śniadaniem możemy zarezerwować już za 75 złotych za dobę. Warto jednak z rezerwacją zaczekać. Z mojego doświadczenia wynika, że najlepsze ceny za hotele może osiągnąć 2-3 tygodnie przed wyjazdem, pod warunkiem, że wybieramy się do miejsca, gdzie baza hotelowa jest spora. Trzymając rękę na pulsie możemy wyłapać też zniżki i chwilowe zmiany ceny. Obserwować najciekawsze oferty noclegowe na ferie zimowe w Jordanii możecie pod tym linkiem: BOOKING – FERIE ZIMOWE W JORDANII 2019 R.

Stolica to nie wszystko. Koniecznie musicie wybrać się nad Morze Martwe po jordańskiej stronie. Znacznie mnie skomercjalizowane niż to w Izraelu, a równie piękne. Tutaj możemy wybierać z wielu opcji. Znajdzie się coś zarówno dla tych z zasobniejszym portfelem jak i dla budżetowego turysty.
Moja propozycja to 2 noce w pięknym i klimatycznym Ramada Resort Dead Sea z basenem i śniadaniem w cenie.
Cena pokoju to 330 złotych RAMADA RESORT DEAD SEA

Kolejne miejsce, które zimą zachwyci was w Jordanii to Aqaba. Kurort sąsiadujący z izraelskim Ejlatem zachęca dobrymi cenami i wygodnymi luksusowymi hotelami.
Klimatyczny BEDOUIN GARDEN VILLAGE ze śniadaniem możemy zarezerwować już za 220 złotych za pokój. Śledząc na bieżąco oferty możemy trafić na doskonałą cenę w oddalonym o 10 minut od plaży Hiltonie (kilka miesięcy temu cena spadła do 160 złotych za dobę). BEDOUIN GARDEN VILLAGE obejrzycie TUTAJ

Atrakcje Jordanii:

Najpiękniejsze miejsca w Jordanii odwiedzimy jeżdżąc niedrogimi i wygodnymi autobusami/autokarami. Oprócz Ammanu, Morza Martwego i nadmorskiego kurortu koniecznie odwiedźcie Petrę i znany ze zdjęć Siq, Wadi Rum (niezwykłą dolinę na pustyni).

Podpowiedź:

Jordania jest świetnym krajem do samodzielnego zwiedzania samochodem. Wynajem nie jest droższy niż w Europie, paliwo jest tanie, a stan dróg bardzo przyzwoity. Jeśli czujecie się na siłach to będzie to najwygodniejsza opcja zwiedzania, a możliwość zatrzymania się w każdym pięknym miejscu na trasie jest nieoceniona.

Jeśli szukacie większych wrażeń, warto pomyśleć o odwiedzeniu Izraela i Jordanii podczas jednego wyjazdu. Więcej o takiej ofercie pisałam >>>TUTAJ<<<

Dodaj komentarz