jednodniówka w brukseli oferta

Jednodniówka w Brukseli we wrześniu – OFERTA

Idąc za ciosem dzisiaj mam coś dla fanów jednodniówek czyli między innymi dla siebie 🙂
Mam nadzieję, że również wśród was są tacy, którzy lubią spontanicznie wyskoczyć gdzieś na kilka godzin i czerpią z tego przyjemność.
Namawiałam was już na weekend w Brukseli jakiś cza temu: KLIK 
Tym razem jednodniówka w Brukseli we wrześniu. Kilka godzin w tym niezwykle przyjaznym i pięknym mieście wystarczy żeby na chwilę się oderwać, szczególnie jeśli lubimy latać samolotem!

SZCZEGÓŁY OFERTY:

  • Termin: 13, 14 i 20 września 2017 r. Wylot z lotniska Warszawa Modlin linią Ryanair o godzinie 9:25. W Brukseli lądujemy o 11:20 i mamy do dyspozycji czas do 18:20 kiedy to wsiadamy w samolot powrotny. W Modlinie jesteśmy o 20:25. Cena biletu w dwie strony to 78 złotych. Bilety kupimy TUTAJ
  • Dojazd z lotniska: Z lotniska do centrum, dostaniemy się shuttle busem, w około 50 minut. Na stronie www.flibco.com możemy zarezerwować przejazd z wyprzedzeniem. Cena to 28 euro/osoba/bilet powrotny. Warto obserwować zmiany cen na stronie, bo co jakiś czas pojawiają się tańsze, promocyjne bilety.
    Budżetowy turysta możemy zdecydować się na podróż komunikacją miejską. Za bilet do dworca głównego z lotniska, zapłacimy maksymalnie 5 euro, od osoby.Ostatnią opcją jest podróż pociągiem. Możemy w automacie na lotnisku kupić bilet na pociąg, do dworca głównego, w cenie 10 euro w jedną stronę od osoby. Podróż trwa godzinę.

CO ZWIEDZAĆ:

Jeśli jesteśmy dziećmi lat 80tych to koniecznie wybierzmy się do muzeum komiksu. Jeśli nie wiemy co to komiks, to na pewno wiemy kim są Smurfy. Ich wielka rzeźba stoi przy samym dworcu głównym. Spacer po mieście możemy rozpocząć pyszną kawą lub gorącą, belgijską czekoladą. Koniecznie też spróbujmy ostatnio niezwykle u nas popularnymi belgijskimi frytkami. Co krok naszym oczom będę ukazywały się kapitalne komiksowe murale. Gdzie musimy dotrzeć? na pewno na Grand Platz – centralny plac Brukseli. Nie możemy też pominąć ciekawego budynku wybudowanego na potrzeby Expo znanego jako Atomium. Na koniec pozwólmy sobie na jedno piwo w Delirium Cafe – rekordziście Guinessa w ilości oferowanych w menu piw (około 2000 rodzajów). Podoba wam się taka jednodniówka w Brukseli? ja jestem na tak!

 

2 myśli na temat “Jednodniówka w Brukseli we wrześniu – OFERTA

Dodaj komentarz