Super Oferta do Dubaju widok na hotel

Super oferta do Dubaju! Przelot od 420 złotych

Dzisiaj oferta, której nie mogłam nie opublikować.

Petarda wśród petard!

DUBAJ NA POCZĄTEK CZERWCA! Wiem, wiem jest gorąco ale i tanio 😉
Jeśli lubisz gdy jest ciepło i chcesz poznawać nowe miejsca to tydzień w Emiratach Arabskich będzie idealny.
Super oferta do Dubaju z przelotami, noclegami, linkami do najlepszych atrakcji i informacjami praktycznymi poniżej.

Przeloty:

31 maja – 7 czerwca 2018 r.
Linia Wizzair zabierze nas z Katowic bezpośrednio do Dubaju za 410 złotych (cena dla posiadaczy karty WDC) lub za 500 złotych (cena dla każdego). Przy dwóch pełnopłatnych osobach warto wykupić członkostwo na rok – upoważni was ono do płacenia taniej za każdy bilet droższy niż 39 złotych, mam i polecam – bardzo się opłaca).

Godziny wylotów są idealne. Loty odbywają się w trakcie dnia, co pozwoli wam dojechać do Katowic z innych miast bez zrywania się nocy.

Dojazd z lotniska:

Wiele hoteli oferuje dodatkowo płatny transfer. Warto jednak zatroszczyć się o dojazd samodzielnie – cena będzie znacznie niższa. W Dubaju możemy bez problemu zamówić taksówkę, która bezpiecznie zawiezie nas do hotelu. pamiętajmy, że odległości w Dubaju są spore i koniecznie wkalkulujmy cenę dojazdu z lotniska w koszt wyjazdu.Proponowany przeze mnie hotel znajduje się jedynie 5 km od lotniska.

My na cały wyjazd wynajęliśmy samochód. Koszt był nieduży ale warto pamiętać, że w Emiratach co kilkaset metrów stoją działające fotoradary. Koniecznie przestrzegajmy przepisów i nie jeździjmy za szybko.
Do wynajęcia samochodu konieczne było międzynarodowe prawo jazdy i wypukła karta kredytowa bez najmniejszego nawet śladu informacji debit 😉

Gdy poznacie już nieco Dubaj możecie śmiało wrócić na lotnisko autobusem lub metrem. Wszystko jest świetnie oznakowane, bilety w postaci przedpłaconych kart kupimy na stacjach.

Hotel:

Dubaj jest ogromny. Trudno sobie wyobrazić jak ogromny. Nie mówię tutaj o dużym mieście w którym od jednej atrakcji do drugiej będziecie musieli daleko jechać. Tutaj przejście przez jezdnię zajmuje masę czasu, bo chociaż to jedna ulica to w każdą stronę ma po 5 szerokich pasów, duży pas bezpieczeństwa, a my czy tego chcemy czy nie musimy iść 500 metrów do najbliższej kładki 😉 Warto więc przy planowaniu gdzie chcemy mieszkać mieć tego świadomość.

Ja w ofercie proponuję świetny, znakomicie zlokalizowany hotel Hilton Dubai Creek.
Cena za dobę za pokój: 247 złotych.
Link do oferty >>>TUTAJ<<<

Hotel znajduje się blisko klimatycznych atrakcji Dubaju. W inne części miasta będziemy musieli dojechać. Warto rozważyć poruszanie się metrem lub autobusem. My mając samochód wiele atrakcji odwiedziliśmy jeżdżąc po mieście. Trzeba pamiętać, że w Dubaju są potężne korki.

To co wspaniałe w Hiltonie to darmowy shuttle bus do siostrzanego hotelu położonego przy samej plaży Jumeirah, a goście upoważnieni są do korzystania z wszelkich plażowych wygód tego hotelu.

Super Oferta do Dubaju Hilton
zdjęcie ze strony: www.booking.pl
Super Oferta do Dubaju Hilton pokój
zdjęcie ze strony: www.booking.pl

Pogoda:

Na przełomie maja i czerwca w Dubaju jest ciepło. Cóż nawet bardzo. temperatury oscylują w granicach 36-38 stopni. Da się to jednak przeżyć. My właśnie wróciliśmy z Doha. Wystarczy dostosować się do pogody (wstawać wcześnie rano i robić sobie przerwę w trakcie dnia. Wieczory są bardzo przyjemne ale powietrze suche. Często wieje wiatr). Dokładne prognozy możecie śledzić >>>TUTAJ<<<

Ceny w Dubaju:

Poza dość wysokimi cenami taksówek możecie spodziewać cen podobnych do tych w Polsce. Gdy postanowicie jeść w małych, lokalnych jadłodajniach to nawet niższych. Napoje, warzywa, owoce czy przekąski są w cenach zbliżonych. Produkty nietypowe dla Emiratów warto sobie odpuścić albo zaakceptować fakt, że kosztują sporo.

Zapraszam do przeczytania naszych wspomnień z pobytu w Emiratach >>>TUTAJ<<<
Znajdziecie tam mnóstwo praktycznych informacji, dobrych adresów, atrakcji dla dzieci i dorosłych i opisy kilku najlepszych plaż w Dubaju.

2 myśli na temat “Super oferta do Dubaju! Przelot od 420 złotych

  1. Chciałabym, oj jak bym chciała…dzięki za kolejną porcję paliwa dla mej wyobraźni. Niestety chwilowo podróżuje tylko po mapie ;-))

Dodaj komentarz