Weekend w Goteborgu – OFERTA

Dla mnie październik to zazwyczaj miesiąc oczekiwania. Wrzesień jeszcze siłą rozpędu jest naszpikowany wyjazdami, listopad też, a październik traktuję po macoszemu. Wy nie musicie 😉
Idealna oferta na przedłużony weekend w Goteborgu – jednym z najpiękniejszych miast Szwecji, w październiku, niedroga i efektowna!

PRZELOT:

7-10 października 2017 r.

Tani przelot z lotniska Okęcie zaoferuje nam Wizzair. Za przelot w dwie strony, ze sporym bagażem podręcznym zapłacimy 118 złotych. Jeśli mamy kartę Wizzair discount to cena spadnie do 78 złotych 🙂 Przeloty są w dogodnych godzinach w trakcie dnia.
Więcej o programie Wizzair discount, jego zaletach i cenie znajdziecie w we wpisie TUTAJ
Rezerwujemy tutaj: WEEKEND W GOTEBORGU – PRZELOT

NOCLEGI:

Szwecja brzmi drogo ale czy rzeczywiście nie da się w niej niedrogo zanocować? Oczywiście że się da. Z pomocą jak zawsze przyjdzie nam Airbnb.
Wspaniałe noclegi w apartamencie w centrum będą kosztowały 480 złotych ze współdzieloną łazienką za wszystkie noclegi, dla dwóch osób. W apartamencie mamy do dyspozycji piękną kuchnię, jadalnię, salon i prywatną sypialnię. Zobaczcie jaki klimatyczny apartament udało mi się znaleźć:

weekend w Goteborgu apartament cześć wspólna

weekend w Goteborgu apartament

Rezerwujemy tutaj: WEEKEND W GOTEBORGU – NOCLEGI

Za przejazd z lotniska zapłacimy 45 złotych w jedną stronę. Możemy też pokusić się o niewielki spacer do przystanku publicznego autobusu i tam wsiąść w autobus do centrum Goteborga. Cena będzie co najmniej o 15 złotych niższa, a spacer niezbyt długi. Warto to rozważyć.

Goteborg ma do zaoferowania mnóstwo zabytków, wspaniałych kamienic, piękną przystań, kilka wartych odwiedzenia muzeów. Jeśli jednak bardziej od zabytków lubimy przyrodę to Goteborg ma wspaniałą ofertę dla nas. Możemy wybrać się na okoliczne, malownicze wyspy promem z miasta. Co zachęcające, za prom na Styrso i Vrango nie będziemy dodatkowo płacić jeśli kupimy bilet dzienny na komunikację publiczną. Warto to rozważyć, bo wyspy są piękne i można na nich poczuć prawdziwy klimat tego skandynawskiego miasta.

 zdjęcie tytułowe: www.pixabay.com/mammela

 

Dodaj komentarz